EXPLORER צימר בצפון מגזין תיירות צימרים בצפון ישראל

פרסום מתחם צימרים ברמת הגולן

פרסום ושיווק - מתחם צימרים ברמת הגולן

גילוי נאות: שמי ארמה יצחק, ואני הבעלים של מתחם צימרים ברמת הגולן מזה כשנתיים. במשך כל חיי, התמקצעתי בתחום הטכנולוגי במגוון פרויקטים מורכבים: מיגון, אבטחה, כתיבה ופענוח תוכנות, פיקוד ובקרה. בין השאר, רכשתי ניסיון רב בכל הקשור לבנייה, כתיבה, ופיתוח תוכנות מחשוב.

פרסום מתחם צימרים ברמת הגולן 1

ia.enigma

מתחם צימרים יוקרתיים בצפון למשפחות וקבוצות עם בריכה מחוממת
מתחמי צימרים ברמת הגולן שלא מתפשרים על שום פרט בחופשה שלכם

בעקבות הפעלת מתחם צימרים בחד נס יישוב ברמת הגולן, התעורר הצורך לשיווק וקידום העסק. לאחר בירור קצר לגבי האופציות השיווקיות והפרסומיות שעומדות מולי, מיד התברר לי שישנה בעיה רצינית בנושא, במיוחד עבור בעלי מתחמי צימרים שלא ממש מתמצאים בנושאי שיווק.

 אחרי הכול, הם לא אמורים להבין, הרי כל ייעודם הוא לארח, ולכן הם מהווים מטרה וטרף קל לכל כרישי המדיה ברחבי האינטרנט. כפועל יוצא, המחירים עולים, ודווקא הצימרים הטובים באמת – נדחקים כלא נראים.

לכן, גייסתי את כל כישורי הטכנולוגיים כדי להציג את הנופש בצפון, ורמת הגולן בפרט – באופן הכי אובייקטיבי, אותנטי ונטול אינטרסים. כל זאת ועוד, למען שיתופי פעולה מוצלחים באזורנו היפהפה, למען העמיתים העוסקים בתחום התיירות בצפון וברמת הגולן, ולמען אורחינו "הגולשים" שמחפשים את המענה הכי מדויק לחשקים שלהם מהנופש הצפוני.

"אזור הצפון ובפרט רמת הגולן מאופיין בהמון SECRET SPOTS , ואנו נשמח מדי פעם לגלות לכם דברים ולשתף עמכם מידע יקר מפז. "

עמלות? לא חייבות להתלוות.

בעקבות ההיצע וזירות המדיה הרבות שממליצות על מתחמי צימרים ברמת הגולן והצפון, תכנון הנופש עשוי בהחלט להתיש ולבלבל. זה מתחיל בחיפוש מקום לינה – משימה אשר כרוכה בסקירה רבה של צימרים ומקומות לינה כאלו ואחרים, ממשיך בחיפושים אחר מסעדה ואיזושהי אטרקציה, או מקום מיוחד לטייל בו עם המשפחה, ונגמר בבחירה של אנשים מבולבלים, שכבר לא בטוחים אם בחרו בנופש הנכון.

כאן, תוכלו למצוא המלצות, מידע ודרכים ליצירת קשר ישיר עם אותו מקום בו אתם חפצים לבלות את החופשה. כל זאת ועוד, ללא עמלות או אינטרס כזה או אחר.

בעזרת הכותבים והצלמים שלנו, אנשי המדיה והרצון לסייע, אנו נגיש לכם כאן תכנים ייחודיים ומקומות "סודיים" שמעטים מאד מכירים, מנקודת מבט מקומית. מה שנקרא, יש סודות ברמת הגולן והגיע הזמן לחשוף אותם.

תתעדכנו לגבי הטבות לצימרים בצפון ואטרקציות

המלצה חמה, היא לשמור את האתר שלנו ברשימת המועדפים, היות ואנחנו גם מעניקים כאן הטבות לצימרים בצפון שלא מומלץ לפספס. צימרים ברמת הגולן והאזור, מציעים את הפינוק האולטימטיבי. כמעט מסביב לכל צימר, ניתן למצוא אטרקציות מטריפות חושים ששוות את הביקור שלכם – לפחות פעם בשנה (אגב, החורף גם מדהים כשאתם בתוך ג'קוזי מחומם בצפון), כך שהקפידו להיכנס לאתרנו ולסקור את ההטבות השונות לאטרקציות בצפון וצימרים.

במה אנחנו מאמינים?

תושבי רמת הגולן והאזור, הם אנשים שמתפרנסים מהתיירות והחקלאות, ממקצועות חופשיים שונים, מאומנות ועוד. אנו מאמינים ביחסי גומלין ובשיתופי פעולה, כך שגם אנחנו נוכל ליהנות מהענקת שירותים טובים יותר ללקוחות שלנו, וכך גם אתם תוכלו להתרפק על שיתופי פעולה מקסימים, שכוללים מענה לכל הצרכים והחשקים שלכם מחופשת צימר בצפון והאזור.

אגב, אם גיליתם מקום חדש וסודי באזור רמת הגולן שברצונכם להמליץ עליו, אתם מוזמנים לעדכן אותנו ואנחנו כבר נמצא דרך לתגמל אתכם. אנחנו מאמינים בשיתוף של הידע, בשיתוף של טיפים טובים עבור טיולים ברמת הגולן והאזור, כך שבהמשך, גם תוכלו ליהנות כאן באתר, מדף שיהיה שייך אך ורק למחשבותיהם של מטיילים בצפון – בו תוכלו לפרסם את דעותיכם והטיפים שלכם על כל מה שחם וסוער ברמת הגולן.

חופשה נעימה,

EXPLORER – צימר בצפון

צרו עמנו קשר ואנו נשמח לענות על כל שאלה. 

השאר תגובה