צימרים בסובב כנרת ביישובי רמת הגולן, מגדל וטבריה.

צימרים ברמות – לא מפספסים

צימרים ברמות, מיקום רמת הגולן, בצידה המזרחי של הכנרת

גם אם אתם טיפוסים ממש עירוניים, מומלץ ביותר מדי פעם לעשות את הגיחה הצפונית ולבקר במושב. ולהתארח במגוון העצום של צימרים ברמות הממוקמים מול הכנרת, לספוג טבע כמו שטבע צריך להיות, ואפילו ליהנות מאטרקציות רבות באזור. על הדרך, סגרו לכם צימרים ברמות – על בצפון.

החופשה המושלמת, היא סה"כ שעתיים-שלוש נסיעה – כמעט מכל נקודה בארץ. בצידה המזרחי של ימת כנרת, שוכן לו מושב רמות, אשר נמצא במרחק של שני ק"מ מהכנרת, שהלכה והתמלאה בשנה האחרונה. באזור מושב רמות, תוכלו לסייר ולצפות בנופים שיגרמו לכם להרגיש לגמרי חו"ל, ולרגע אתם עשויים לשכוח שאתם במרחק קצר מביתכם.

באזור מושב רמות, תוכלו ליהנות מסיורים ארכיאולוגיים, רכיבות על סוסים, טיולי שטח שונים (מומלץ לברר לגבי טיולי רייזרים באזור הצפון) ועוד. כמובן כי חופשה בצפון, היא לא באמת חופשה אם לא ישנים במקום הנכון והמפנק, אז כבר עכשיו, כדאי לברר לגבי צימרים ברמות לזוגות וגם עבור משפחות.

מסלולי טיולים ברמת הגולן שמעשירים את הידע לגבי עולם החי, טיולי EXTREME ועוד רבות.

מה יש לעשות במושב רמות והסביבה?

אם אתם מתכננים גיחה צפונית, מומלץ מאוד לקחת את מושב רמות בחשבון, היות ובהחלט ניתן למצוא באזור בילויים ואטרקציות עבור כל הגילאים. מתחם לביאה, הנמצא בצמוד למושב רמות, הוא אתר ארכיאולוגי חשוב שנמצאו בו שרידים שמייחסים אותם להוכחת קיומם של בתי כנסת בתקופת התלמוד.

הביקור באתר הארכיאולוגי מעניין ביותר, ומבטיח לחבר אתכם לשורשים הקדומים של האזור ושל הדת היהודית, אך אין מדובר בסיור עם אופי דתי, אלא בסיור שעשוי להתאים לילדים ומשפחות, לזוגות ועוד.

אגב, באזור גם קיים בית מלון שנקרא "כינר-גליל", והוא נועד עבור הרווחה של המטיילים הדתיים באזור מושב רמות. יחד עם זאת, מבקרים גם בדרך כלל ישמחו לאתר צימרים ברמת הגולן בכדי להשלים את החוויה הצפונית.  

אטרקציות באזור רמת הגולן ומושב רמות

קודם כל, כמובן שהכנרת היא אטרקציה בפני עצמה, ותוכלו גם לאתר חופים סגורים שמיועדים למשפחות ומציעים פארק מים, תוכלו להתמקם בחופים ציבוריים וליהנות מאחלה קמפינג-צוהריים, ואפילו לצאת אל שיט מאזור רמות, דרך חברה הנקראת GALILEE SAILING LTD.

צימרים ברמות - לא מפספסים 1

במושב רמות, תוכלו גם לצאת לרכיבות סוסים לא פחות מפנטסטיות. RAMOT RANCH היא חוות סוסים, אשר ניתן לצאת לטיולים באזור דרכה וליהנות מנופים בהחלט מרהיבים. ישנם סוסים בגדלים וגבהים שונים, והסוסים מבויתים ורגילים לטייל באזור רמות, כך שהרכיבה תהיה בטוחה עבור משפחות עם ילדים, זוגות וכדומה.

צימרים ברמות - רמת הגולן והאווירה מושלמת

הפינוק המושלם מתחיל בבחירת צימר ברמות, שיתאים בדיוק לסגנון הבילוי והנופש שלנו. צימרים ברמות גבוהות ברמת הגולן והאזור, בד"כ יכללו את כל מה שצריך בשביל לשכוח מהעולם שבחוץ. אין ספק כי צימרים בצפון מציעים את הפינוק המושלם ותוכלו להישאר בצימר במשך כל היום, אך גם תמיד תוכלו להתייעץ עם בעלי הצימר לגבי טיולים באזור רמות ורמת הגולן, הם ישמחו לתת את הטיפים המקומיים שלהם.

ישנם גם צימרים בחד נס (יישוב צמוד לרמות ) עבור פעילויות שונות וסגנונות שונים של נופשונים. תוכלו ליהנות מצימרים שמציעים חדרים מודרניים, בסגנון עתיק, בסגנון יפני ועוד. הכי חשוב, אל תשכחו ליהנות, ולהשאיר את הצימרים באופן שבו גם אחרים יוכלו ליהנות אחריכם.

חופשה נעימה.

השאר תגובה