טוען רבני בצפון טוען רבני בטבריה

טוען רבני בצפון – טוען רבני טבריה – אליהו עבו

אליהו עבו - טוען רבני בצפון הארץ - טבריה - רמת הגולן ועוד

טוען רבני בצפון הארץ ומגשר גירושין מוסמך – יעוץ, אסטרטגיה ויצוג בבית הדין הרבני. מומחה בתחום דיני המשפחה, מייצג בבתי הדין הרבניים ומייעץ בנושאים בהם יפסוק בית הדין הרבני. גישור גירושין. ניהול תיקי גירושין. יעוץ לפני גירושין. כתובה, גט, מזונות, מדור.

טוען רבני בצפון הארץ אליהו עבו

משרד טוען רבני בצפון הארץ, אליהו עבו, נותן ייעוץ וייצוג בבית הדין בכל הקשור לנישואין, גירושין, כתובה, חלוקת רכוש, משמורת ועוד. מחויבות להתוות יחד עם הלקוח אסטרטגיה מנצחת.

המטרה להגיע לפתרונות מהירים, יצירתיים, הכוללים חשיבה יסודית ומעמיקה. הכנה של הלקוח לקראת הדיונים, על פי ההלכה וסדר הדין בבית הדין הרבני.

מי שיבחר להעדיף את הליך הגישור, כדי להגיע לגירושין בהסכמה על פני התדיינות משפטית, ניתן לזה את מלוא תשומת הלב והיצירתיות כדי להגיע לפתרון, בו שני הצדדים יהיו שבעי רצון. המשרד מטפל גם בהסכמי ממון, צוואות וירושות.

התחייבות לשירות אדיב, נחוש ומעמיק. 

מחפשים טוען רבני ממולץ ואמין?

ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות חייגו או השאירו פרטים דרך האתר

גישור

"לא מצא הקב"ה כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום". ו"עיקר השלום הוא לחבר שני הפכים".

הגישור הוא תהליך של פתרון מחלוקות באמצעות הקשבה ומוכנות של צד אחד להיכנס לנעליו של הצד השני. 

ירושות וצוואות

המילה יורש מוזכרת בפעם הראשונה בתורה כאשר פונה אברהם לקב"ה ואומר: "הן לי לא נתתה זרע והנה בן ביתי יורש אותי". מכאן נלמד שהיורשים הראשונים של האדם הם בניו, ומה ואין בנים? הסוגייה הזו נפתרת, בפרשת פנחס, בנות צלפחד הצליחו לעשות "שינוי בהלכה", במקום שהנחלה תלך לאחי האב, היא עברה אליהן. בתנאי, כמובן, שהן יתחתנו עם בני השבט שלהן בלבד, כדי שהנחלה לא תעבור לשבט אחר. במשקים חקלאים, מתקיים גם היום חוק הנחלות שמבקש להעמיד "בן/בת ממשיך/ה" למשק החקלאי.

הסכם ממון

"חכם עיניו בראשו…". בני זוג נישאים מתוך אהבה ורצון לבנות משפחה, הם מתחייבים לשותפות זו לכל חייהם. לעיתים הדברים משתבשים והזוג מעוניין לפרק את השותפות. הסכם ממון נועד למנוע מאבקים משפטיים ארוכים, שיהיו כרוכים בהוצאות כספיות רבות, המלווים בתסכול ועוגמת נפש מיותרים. 

גירושין

גירושין שאינם נעשים בהסכמה  הם עניין מורכב, לכן חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כיוון שהסמכות בעניין הנישואין והגירושין נתונה בידי בית הדין הרבני, בלבד, חשוב שטוען רבני טוב ילווה את התהליך. כל זוג נישא מתוך אמונה שהשותפות הזו היא לכל החיים, החיים לא תמיד מתקדמים כפי שאנחנו מדמיינים אותם, לעיתים נוצרים בקעים וסדקים וחיי השיתוף עולים על שרטון. אני מציע לזוגות שהחליטו להתגרש לעשות זאת בהסכמה ללא מאבקים מיותרים, ולשים את האגו בצד, בעיקר כאשר יש ילדים.

יש לשים לב כי לטוען הרבני יש רישיון לייצג בבית הדין הרבני וכי הוא הוסמך לכך מטעם הנהלת בתי הדין הרבניים.

תוצאות עבור "טוענים רבניים באזור טבריה וסובב כינרת" ·  טוען רבני בצפון · טוען רבני מוסמך · טוען רבני אליהו עבו · טוען רבני ברמת הגולן.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.