פארק הירדן האטרקציה המומלצת ביותר בצפון ובגולן שיט בנהר הירדן וטיול רינג'רים

קחו בחשבון, אטרקציות בצפון וברמת הגולן

קחו בחשבון, אטרקציות שוות בצפון

החופשה המושלמת לא חייבת לכלול כרטיס טיסה יקר, אפשרי בהחלט גם לאתר אטרקציות משפחתיות רבות בצפון הארץ, ומגוון פעילויות שונות שישאירו אתכם מחויכים מאוזן לאוזן עם החבר'ה או בני הזוג. נתחיל, איך לא, עם אטרקציות בירדן והאזור.

אחת מאתרי התיירות הפופולאריים ביותר, כבר שנים רבות מאוד, הוא אבוקייק שבנהר הירדן, אך אם נדייק את מילותינו, נהר הירדן הוא אתר המושך אליו עשרות אלפי מבקרים מכל קצוות תבל במהלך השנה.

אבוקייק פורס בפנינו שלל אטרקציות בירדן והאזור, כך שלא משנה אם אתם משפחה, זוג או חבר'ה, תמצאו היכן להזרים אדרנלין באזור. אם תרצו, אפשר גם ליהנות באופן רגוע יותר בצורה של פיקניק על הירדן, בטן-גב, טיולים רגליים ועוד. מעבר לשייט אבובים וקייקים, אבוקייק גם מוציאים לטיולי ג'יפים וטיולי רייזר, טיולי אופניים ועוד.

טיולי אופניים ועוד אטרקציות שוות בצפון הארץ

אטרקציות שוות בצפון ובירדן עשויות לכלול טיולי אופניים מקסימים לזוגות ולקבוצות. טיול אופניים בחודשי אפריל-מאי, הם מענה נפלא עבור אטרקציה לזוג טרי וגם ותיק, שמחפש אחר רגיעה בטבע.

אך יחד עם זאת, אם אתם זוג EXTREME, אתם עשויים מאוד ליהנות מטיול אופניים בעונת המעבר – שמאופיינת ברכיבה דרך בוץ ושלוליות. אם אתם בקטע, זו גם אטרקציה משפחתית מעולה.

חוץ מטיולי אופניים, תוכלו גם לצאת אל טיולי רייזרים (או: טיולי רייזר), שזה כבר בכלללל לוקח אותנו כרגע לרמה אחרת של המושג "אטרקציות שוות בצפון"!

מכירים טיולי רייזר? יודעים במה מדובר? – אם לא, אנחנו נשמח ליידע אתכם שאתם מפספסים אטרקציה משפחתית, לזוגות ולחבר'ה – ברמות הכי גבוהות שיש. דרך אבוקייק ודרך חברות תיירות אחרות בצפון, תוכלו לצאת לטיולי רייזרים, שזה בעצם מעין טיול טרקטורונים, אבל משודרג בכמה וכמה רמות.

למעשה, אם תגידו לנהג רייזרים שהוא נוסע על טרקטורון, יש סיכוי טוב שתעליבו את הברנש, היות ומדובר בכלים שונים לגמרי במהותם. טיולי רייזר, הם טיולים בתוך כלי שטח עוצמתיים למדי ובשטח אתגרי, והם ממוגנים באמצעות כלוב התהפכות מפלדה או ברזל. אם אתם מחםשים אחר אטרקציות ברמת הגולן ובאזור הירדן שיותירו את חותמם לשנים ארוכות קדימה, טיולי רייזר זה בהחלט התשובה!

אגב, טיולי רייזר הם הכי מגניבים בחודשים שיש בוץ ושלוליות, אבל זה כבר עניין של טעם כנראה.

צימרים ברמת הגולן להשלים את החוויה

להשלים את החוויה, משמע לאתר את המקום המושלם ללון בו את הלילה. אך אם תרצו, תוכלו לאתר צימר בצפון שיספק עבורכם מענה הרבה יותר רחב מאשר אופציית לינה. ניתן לאתר צימרים בחד נס שיהיו כה מפוארים, עד שלא יתחשק לכם בכלל לצאת ממתחם אזור הצימרים.

ישנם לא מעט צימרים ברמת הגולן שמספקים חוויה מאוד כוללת עבור כל סוגי הקהלים, כך שאם אתם קבוצה גדולה, תוכלו אפילו לאתר צימרים ברמת הגולן אשר מונים מספר של צימרים צמודים אחד לשני. יחד עם זאת, קיימת גם פרטיות לכל צימר וצימר. אגב, אבוקייק פתוח בד"כ מ-09:00 בבוקר ועד שעה 16:00, ותוכלו פשוט לכתוב אבוקייק ב-WAZE ותוך דקה תצאו לדרך.

השאר תגובה