ia.enigma

Just Say the Word, We Can Do it all

צעד אחר צעד ניצור מפת דרכים להצלחה

סוכנות בוטיק לקידום ומיתוג

בניית אתרי צימרים | קידום אתרי צימרים | עיצוב אתרי מתחמי נופש | בנייה, עיצוב וקידום של אתרי מלונות

כשמחפשים אחר שירותי בניית אתרים, קידום אתרים או עיצוב אתרים, חשוב לבחור באנשי מקצוע שמבינים את התחום שלכם. דבר זה מקבל חשיבות גדולה יותר, כאשר מדברים על תחום של צימרים, סוויטות בצפון וגם מתחמי אירוח מכל הסוגים. מדוע? כי מדובר בתחום מאוד תחרותי.

ia.enigma - דירוג אתרי תיירות למקומות ראשונים בתוצאות חיפוש

Social Media​​

רשתות חברתיות: הקמת דף עסקי (פייסבוק) וקידום אורגני, הפקת פוסטים אחת לשבוע באופן סדיר.​ שיתוף תכנים מהאתר למגוון רשתות חברתיות כגון: Scopit - mix - Tumblr - Social Media Explorer ועוד.

ia.enigma - קידום ושיווק צימרים ומלונות ברחבי האינטרנט

SEO

:Search Engine Optimization אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש באתר ומחוץ לאתר. שילובי טכנולוגיה והרחבת התוכן באתר באופן קבוע ומתמיד להשגת תוצאות מנצחות.

ia.enigma - מערכת הזמנות ותפוסה למלונות וצימרים ללא עמלות!!!

PPC

קידום ממומן. ניתוח מילות מפתח רלוונטיות, הקמת מגוון קמפיינים ממוקדי מטרה לרשת המדיה והחיפוש, ניתוח והפקת דוחות אחת לחודש.​

ia.enigma - מערכת הזמנות ותפוסה למלונות וצימרים

Channel managers

מערכת ניהול הזמנות למלונות ומתחמי אירוח מהמעלה הראשונה. חיבור ערוצים Booking Expedia וכו'. הטמעת מנוע הזמנות באתר וקבלת הזמנות ללא עמלות.

ia.enigma - מערכות ניהול ערוצים, זמינות ותפוסה לצימרים ומלונות

Web Design​

WordPress: אתר תדמיתי שמייצר הזמנות, מותאם למלונות, עשיר בתכנים עם נתונים מובנים ושילובי טכנולוגיה: AMP JSON-LD

ia.enigma - מערכות ניהול זמינות ותפוסה לצימרים ומלונות

Content Marketing​

gestpost: מאמרי אורחים וקידום תכנים באתרים מובילים בכל העולם. אתרי חדשות, אתרי תיירות, ואתרים כלליים, שיפנו את כל התנועה לאתרכם.

Google
שילובי טכנולוגיה ו, SEO - VISIBILITY SCORE 94%
Yandex
שילובי טכנולוגיה ו, SEO - VISIBILITY SCORE 85%
Bing
שילובי טכנולוגיה ו, SEO - VISIBILITY SCORE 97%
Yahoo
שילובי טכנולוגיה ו, SEO - VISIBILITY SCORE 89%

Rise to the top

הגדילו מכירות

אם גם אתם בעלי צימרים בצפון או סוויטות אירוח, אתם בוודאי כבר מודעים לתחרותיות הרבה שקיימת בענף. קידום באינטרנט של ענף התיירות מצריך מלאכה דיגיטלית רבה, היות וקיימים המון מתחמי אירוח בצפון הארץ וגם בדרומה.

count on us

שיווק צימרים יעבוד!

פרסום ושיווק צימרים בדרך כלל יעבוד בצורה טובה יותר, אם תבחרו מקדמי אתרים שמכירים את התחום וחיים אותו יום-יום. אחת האפשרויות שאנו מציעים, היא האפשרות של קידום אורגני לצימרים ומתחמי אירוח, מלונות וסוויטות.

ia.enigma - בניית אתרי צימרים ומלונות
ia.enigma - ניתוח SEO

איזה שיווק דיגיטלי לצימרים אנחנו מציעים?

אין ספק, קידום ממומן עשוי לייצר טראפיק (תנועת גולשים באתר) רב, אך ברגע שתפסיקו לקדם צימרים בצורה ממומנת, אתם כנראה תיעלמו מהשטח השיווקי. אנו מציעים שירותי קידום אורגני לצימרים, פרסום לסוויטות, קידום בגוגל של מלונות בוטיק ועוד.

יש לזכור שכשמדברים על קידום אורגני, מדובר בתהליך והתוצאות בדרך כלל מתחילות להיות מורגשות לאחר מספר חודשים. יחד עם זאת, במקרים מסוימים גם ניתן לספק תוצאות מהירות יותר. קידום צימרים אצלנו יכלול את כל שמת הדגש עליכם. אתם תקבלו מאיתנו מעטפת כוללת עבור שירותי קידום צימרים בגוגל באמצעות ניהול בלוג, כתיבת תכנים ענייניים וממגנטים, החלפות קישורים ועוד.

בניית מערך קישורים איכותי עבור מלונות, צימרים וסוויטות

שימו לב, כאשר אתם מעוניינים להחליף קישורים ו\או לפרסם תכני-אורח באתרים אחרים, אתם חייבים לוודא שהאתרים המפנים אליכם הם אתרים איכותיים. אנו עוסקים בליווי וקידום של מתחמי אירוח בארץ, תוך שאנחנו דואגים לבנות עבורכם מערך קישורים איכותי ביותר. הכתבות שיפנו אליכם לאתר, יהיו כתבות המפורסמות באתרי חדשות נחשבים ואיכותיים ביותר.

אנחנו מאמינים בשיבוח המוצר שלכם, בבניית המותג ותהליכי פרסום וקידום צימרים שקופים לחלוטין. קידום צימרים בפייסבוק ובאינסטגרם הוא כמעט אלמנטרי והכרחי כיום. אנו נוודא שאתם מקבלים את החשיפה הנכונה דרך הרשתות החברתיות, אך חשוב לא פחות, אנחנו נחשוף אתכם בפני קהלי יעד שעד היום לא חשבתם להגיע אליהם.

חשיפה מוגברת למלונות בוטיק, צימרים ומתחמי אירוח

לא פעם, מתפספס נתח עצום של קהל יעד המתגורר בחו"ל ומגיע לביקורים בארץ. פרסום ושיווק צימרים דרכנו יחשוף אתכם לתיירים מחו"ל, יגדיל הזמנות מחו"ל וכדומה. אנו למעשה מציעים לכם ONE STOP SHOP עבור שיווק בגוגל לצימרים, סוויטות ועוד.

אנחנו מגיעים מהתחום וכבעלי צימרים בעצמנו, אנחנו מבינים עד כמה הבקתות שלכם יקרות לליבכם. בשל זאת, אנחנו תמיד נשתדל למגנט אליכם קהל יעד איכותי ואורחים נעימים. כיצד? אנחנו מתמחים ביצירת תכנים ושיווק דיגיטלי שממגנט את קהל היעד המבוקש. נוסף על שיווק ופרסום צימרים בגוגל, אנחנו גם מתמחים בבניית אתרים ייעודיים למלונות בוטיק, סוויטות ועוד. תוכלו לבחור להטמיע באתרכם מערכות ניהול חכמות ביותר, אך פשוטות מאוד לתפעול! בסיוע שלנו, תנועת האורחים אליכם תגבר.

יש לנו תשובות מעולות.

תשאלו כל דבר

חבילת professional!!! אתר חייה רעה… כולל ניהול בלוג עם תכנים בכתיבה שיווקית מותאמי SEO, הקמת דף פייסבוק, הקמת עסק בגוגל מפות, שילוב וסנכרון מול האתר, יצירת תכנים שיווקיים באתרים חיצוניים מובילים עם הפניות (קישורים) לאתר, הקמת קמפיינים בגוגלAds 

יש עוד דברים שהדף קצר מלהכיל, צרו קשר ואנו נסביר.

 

זמן הקמת מערכת כזו לוקח לפחות חודש. מרגע ההשקה, האתר נסרק ומעובד ע"י מנועי החיפוש, זמן העיבוד והצגת הנתונים נע בין שבועיים לשלושה. לאחר כל הנ"ל מתחילת עבודת הקידום ולא פחות חשוב "המיתוג". מכאן החזר ההשקעה יהיה בין שישה עד תשעה חודשים. בהתמדה ממושכת של בין שנה וחצי לשנתיים, לא תצטרכו שום מדיה פרסומית אחרת!!! הדומיין שלכם יהפוך לנכס ששווה הרבה מאד כסף. 

אני לא קוסם!!! כדי להיות בעל סמכות (DA גבוהה) יש ליצור אמון אצל מנועי החיפוש, ולא רק. כדי שהאתר (דומיין) שלך ידורג גבוהה, אתרים מהימנים צריכים להצביע על האתר שלך ( קישור מאתר חזק אל האתר שלך ). בנוסף התוכן באתר שלך צריך לגדול עד אין סוף בהזנת מאמרים אחת לשבוע. ועל כן הדבר לוקח זמן. אך אין יאוש כלל, הזמן עובר מהר ואנו, צעד צעד, בביטחון מלא נטוס אל עבר ההצלחה שלך, הכי מהר שרק נוכל.

נניח שאתה רוצה להיות מדורג גבוהה בביטוי "סוויטות לזוגות" ככל שהביטוי "סוויטות לזוגות" יחזור מספר רב של פעמים באתר שלך יותר מהמתחרים שלך, אז תדורג גבוהה בביטוי "סוויטות לזוגות". אך יש כאן בעיה כמה פעמים ניתן לחזור על "סוויטות לזוגות" בעמוד אחד מבלי שזה יראה כמכבסת מילים? לכן אחת לשבוע לפחות יש לפרסם מאמר המכיל בין 300 ל 400 מילים, עם "ביטויים שתולים" ממוקדים ונרדפים, מוטמעים בכתבות בנושאים שונים בתחום התיירות.  

לאחר שאנו נגיע ליעד ביחד, לא תצטרך. אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך כך שתוכל לעסוק רק במה שאתה מאמת אוהב, לקבל אורחים, ולנהל את המתחם כמו שרק אתה יודע.

בקשר לאורחים אנו נדאג להביא אותם אליך💪. 

בשביל זה בדיוק יש לנו מערכת לניהול הזמנות: אנו בונים ומתאימים למתחם שלך מנוע הזמנות און ליין שכולל. דף נחיתה מתורגם למבחר שפות – אישור תנאי מדיניות – איסוף פרטי אשראי – 0 עמלות – חיבור המערכת לסוכנויות און ליין אחרות ( Booking וכו' ) – יצירת חבילות והנחות קופון – ועוד. המחירים ברורים וכמו כן תנאי המדיניות ואין ביטולים! כל הזמנת און ליין שנכנסת הינה באישור מיידי.

הכל אפשרי, אך אם תרצה אנו נעשה את זה בשבילך, ללא שום בעיה. יש לנו אפשרות לחבר את מערכת ההזמנות שלך לעוד הרבה סוכנויות און ליין מלבד בוקינג.

100% הצלחה, אין שאלה בכלל בהתמדה לאורך זמן סביר ותקציב קבוע. זירת האינטרנט היא זירה רצחנית שורצת כרישים, צריך לדעת לשחות בניהם, ואני עושה את זה מצוין, המתחרים שלי לא מרתיעים אותי אלה רק דוחפים אותי קדימה ולשם אני אקח אותך. 

חבילה בסיסית

פרסום וחשיפה ממוקדת
0 חינם
 • פרסום וחשיפה ממוקד ע"פ מחקר ואיתור קהל יעד
 • חבילת פרסום חינם באתר תיירותי מקודם
 • אפשרות קידום ממומן בשליטתכם המלאה
 • מתאים לכל עסק בתחום התיירות פנים
 • תהליך פשוט להקמת נכס באתר + תמיכה
45 חבילות

חבילת קידום

פרסום וקידום ב-2 אתרים
0 חודשי
 • פרסום וקידום ממוקד ע"פ מחקר ואיתור קהל יעד
 • חבילת פרסום ב-3 אתרי תיירות מקודמים
 • התחייבות הקמה ראשונית ל-4 חודשים
 • ניתן להפסיק את הקידום בכל חודש
 • 2 אתרים המוגבלים ל- 60 מתחמי אירוח!!!
25 חבילות

חבילת פרמיום

פרסום, קידום ויח"צ ב-2 אתרים
0 חודשי
 • את כל מה שבחבילת קידום 💪
 • מיתוג בכתבות יח"צ ברחבי המדיה
 • הופעה בדף הבית הראשי ב-3 אתרים
 • קמפיין גוגל מודעות אישי ממוקד 🎯
 • 2 אתרים המוגבלים ל- 60 מתחמי אירוח!!!
18 חבילות

קידום ויח"צ אפקטיבי ביותר עבור אתרי אינטרנט, לעסקים החותרים למיתוג

כתבת יח"צ

כתבה ממותגת באתרי פרמיום
3500
2400 חד פעמי
 • כתבת תוכן של 1000 מילים באתרי פרמיום
 • אתרים: וואלה, ישאל היום, ערוץ 13TV
 • קישור הכתבה לדף הנחיתה באקספלורר + מספר הטלפון שלכם
 • בניית דף נחיתה באתר EXPLORER צימר בצפון + קישור לבית העסק
 • אפשרות למאמר SEO לקידום ביטוי
פרמיום

כתבת יח"צ

כתבה ממותגת באתר חדשות מקומי
1700
999 חד פעמי
 • כתבת תוכן של 600 מילים במקומונים
 • אתרים: מודיעין ניוז, רוטר, ועוד
 • קישור הכתבה לדף הנחיתה באקספלורר + מספר הטלפון שלכם
 • בניית דף נחיתה באתר EXPLORER צימר בצפון + קישור לבית העסק
 • אפשרות למאמר SEO לקידום ביטוי
בוסט

כתבת קידום

כתבה באתר EXPLORER צימר בצפון
800
590 חד פעמי
 • מאמר 500 מילים לקידום אתר
 • פרסום הכתבה באתר EXPLORER צימר בצפון
 • הכתבה נשארת באתר באופן קבוע + מספר הטלפון שלכם
 • ניתן לספק עד 2 קישורים של בית העסק, אתר העסק ודף הפייסבוק
 • אפשרות למאמר SEO לקידום ביטוי
SEO

אנו שואפים לשמח את לקוחותינו

אז בואו נשמח ביחד

EXPLORER צימר בצפון, בלש צימרים פרטי

אל תהססו ליצור עמנו קשר אנו נשמח לענות על כל שאלה. בנוסף ניתן לקבוע פגישה לא מחייבת, להסבר מפורט.