אודות

Explorer צימר בצפון

אתר Explorer צימר בצפון, נולד מתוך הרעיון לספק מענה מדויק לכל מי שמחפש אחר מסלולי טיולים ברמת הגולן, סוויטות איכותיות בחד נס בסגנונות שונים, המלצות על מסעדות באזור הצפון ועוד רבות. אנחנו, תושבי רמת הגולן, דוגלים ביחסי גומלין הדדיים, ומאמינים שבכדי ליצור הרמוניה נעימה עבור המבקרים ועבור התושבים, יש תמיד לטפח ולעודד האחד את השני ואת עשייתו של האחר.

כך שבאתר Explorer צימר בצפון, תמיד תוכלו לאתר המלצות על מקומות בצפון שכוללים מספר חוויות בו זמנית. כמו למשל: המלצות על מסעדות ברמת הגולן שפועלות בשיתוף עם יקבי יין ומבשלות בירה מקומיות.

 

אנו נשמח ליידע אתכם בכל מה שחם ולוהט, בכל מה שנחשב בילוי קלאסי והכרחי, בכל מה שמתחדש בצפון, במסלולי טיול אתגריים, ומדי פעם גם נעניק לכם הטבות מיוחדות וקופונים לאטרקציות באזור רמת הגולן, הטבות על צימרים ברמת הגולן ועוד. מה שנקרא, Stay Tuned. 

 

מגזין תיירות זה נועד בכדי שכולנו נוכל ליהנות משירותים ברמותיהם הכי גבוהות, כך שאנו מקבלים בברכה ביקורות גולשים, ותמיד פתוחים לשמוע את דבר עצתם של קוראי המגזין שלנו. Explorer צימר בצפון נועד לשרת את הלקוח על ידי שיתוף המידע הכי אקטואלי ורלוונטי עבור מקומות בילוי בצפון וברמת הגולן והסביבה.

 

שיתופי פעולה שעשויים להטיב רבות הן עם נותני השירות בצפון והן עם הלקוחות

אך יחד עם זאת, מגזין Explorer צימר בצפון הוא מגזין אשר נועד גם לשרת את בעלי העסקים ברמת הגולן והאזור, הוא נועד לעודד יחסי גומלין בצפון, ולגרום לשיתופי פעולה שעשויים להטיב רבות הן עם נותני השירות בצפון והן עם הלקוחות – אשר מגיעים ופוקדים את הצפון יותר מאי פעם (אל תשכחו, הכנרת התמלאה רבות, דבר אשר מעודד תיירות לאחרונה גם כן).

 

מגזין התיירות Explorer צימר בצפון כאן בכדי לייעץ, להמליץ, לעניין את הגולשים, וליצור הרמוניה שיתופית ועסקית ברחבי רמת הגולן. עם סביבה כה ירוקה ובעלת מפלים ונחלים, פלאי טבע ואטרקציות, אין סיבה שלא נהנה כולנו ונשלב כוחות ויכולות יחדיו. כולנו נהנה יותר, הן הלקוחות והן בעלי העסקים, משירות טוב יותר, משירות עשיר יותר, ומאופציות רבות יותר של נתינת שירותים שונים.

 

הרי, אם אתם מסעדה ברמת הגולן שמגישה אוכל מושלם, אבל לקוחותיכם תמיד מבקשים ללגום בירה מקומית שפשוט אין ברשותכם להגיש להם, שיתוף פעולה עם מבשלת בירה מקומית הוא כמעט הכרחי עבורכם, אבל נשאיר את זה לשיקולכם, כמובן.

בינתיים,

שיתוף פעולה מוצלח וקריאה נעימה.

Explorer צימר בצפון.

מגזין תיירות ונופש בצפון הארץ: אקספלורר צימר בצפון מחפש עבורכם אטרקציות, צימרים בצפון, מסעדות ברמות הגבוהות מסביב לכנרת, ברמת הגולן והסביבה.